Саме з таким настроєм завітали до Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки учні 8-го та 9-го класів херсонської школи №5 разом зі своїми викладачами Русланою Михайлівною Козак та Мариною Володимирівною Савуля.
Бібліотекарі сектору іноземними мовами та відділу естетичного виховання розповіли про Різдво в європейських країнах таких як Німеччина, Франція, Великобританія та звичайно Україна.
![](https://www.library.kherson.ua/lw/wp-content/uploads/2019/12/1-2-1024x682.jpg)