Сьогодні працівники Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки презентували курсантам Херсонської академії неперервної освіти бібліотечні ресурси та можливості книгозбірні.
![](https://www.library.kherson.ua/lw/wp-content/uploads/2019/12/Заглавная-1024x683.jpg)
Сьогодні працівники Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки презентували курсантам Херсонської академії неперервної освіти бібліотечні ресурси та можливості книгозбірні.
Ми працюємо для вас
з 9.00 до 17.00,
вихідний день - субота.
Остання п'ятниця місяця -
санітарний день.
Увага! Бібліотека тимчасово обслуговує користувачів дистанційно в умовах воєнного стану.