Після довгої новорічної паузи приступили до роботи усі три клуби з вивчення німецької мови, які поповнилися новачками. Нам приємно, що учасники клубів запрошують приєднатися своїх друзів та знайомих.
![](https://www.library.kherson.ua/lw/wp-content/uploads/2020/01/IMG_0457-1024x665.jpg)
Після довгої новорічної паузи приступили до роботи усі три клуби з вивчення німецької мови, які поповнилися новачками. Нам приємно, що учасники клубів запрошують приєднатися своїх друзів та знайомих.
Ми працюємо для вас
з 9.00 до 17.00,
вихідний день - субота.
Остання п'ятниця місяця -
санітарний день.
Увага! Бібліотека тимчасово обслуговує користувачів дистанційно в умовах воєнного стану.