І знову про незвичайні книги вели розповідь бібліотекарі відділу естетичного виховання Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки з постійними відвідувачами, батьками та особливими читачами книгозбірні – з «дітьми дощу».
![](https://www.library.kherson.ua/lw/wp-content/uploads/2020/02/IMG_0974-1024x625.jpg)
І знову про незвичайні книги вели розповідь бібліотекарі відділу естетичного виховання Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки з постійними відвідувачами, батьками та особливими читачами книгозбірні – з «дітьми дощу».
Ми працюємо для вас
з 9.00 до 17.00,
вихідний день - субота.
Остання п'ятниця місяця -
санітарний день.
Увага! Бібліотека тимчасово обслуговує користувачів дистанційно в умовах воєнного стану.