Сьогодні наша бібліотека зустрічала своїх читачів вигадливо прикрашеною “валентинками”, з облаштованими у фойє фотозонами. А бібліотекарі молодшого відділу організували «Тепле побачення з улюбленими книжками!» біля літературного каміну.
![](https://www.library.kherson.ua/lw/wp-content/uploads/2020/02/IMG_20200214_130914-1024x682.jpg)
Сьогодні наша бібліотека зустрічала своїх читачів вигадливо прикрашеною “валентинками”, з облаштованими у фойє фотозонами. А бібліотекарі молодшого відділу організували «Тепле побачення з улюбленими книжками!» біля літературного каміну.
Ми працюємо для вас
з 9.00 до 17.00,
вихідний день - субота.
Остання п'ятниця місяця -
санітарний день.
Увага! Бібліотека тимчасово обслуговує користувачів дистанційно в умовах воєнного стану.