18 лютого нашу бібліотеку відвідали вчителі німецької мови, курсанти Херсонської академії неперервної освіти викладачів для участі у семінарі «Використання арт-технологій на уроках німецької мови як засіб творчої реалізації та саморозвитку учнів».
![](https://www.library.kherson.ua/lw/wp-content/uploads/2020/02/IMG_2009-1024x671.jpg)
![](https://www.library.kherson.ua/lw/wp-content/uploads/2020/02/IMG_2058-1024x690.jpg)
18 лютого нашу бібліотеку відвідали вчителі німецької мови, курсанти Херсонської академії неперервної освіти викладачів для участі у семінарі «Використання арт-технологій на уроках німецької мови як засіб творчої реалізації та саморозвитку учнів».
Ми працюємо для вас
з 9.00 до 17.00,
вихідний день - субота.
Остання п'ятниця місяця -
санітарний день.
Увага! Бібліотека тимчасово обслуговує користувачів дистанційно в умовах воєнного стану.