Саме цю тему обговорювали сьогодні в недільній школі для батьків Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки, її постійні учасники: мами, тата, бабусі, дідусі наших юних читачів. Прийшли до спільної згоди, що мультики дивитися, безумовно, корисно для розвитку фантазії та кругозору. Але в той же час дорослим не варто відпускати цей процес на самоплив. Найкраще дивитися мультфільми з своїми дітьми, а ще краще всією родиною і отримувати задоволення від спільного перегляду.
![](https://www.library.kherson.ua/lw/wp-content/uploads/2020/02/87238222_1859042927563133_3679631390246174720_o.jpg)