У тебе з’явилося багато вільного часу протягом «вимушених канікул» і постало питання: чим зайнятися, сидячи вдома? Відповідь є! Найголовніше не вішати носа, не «киснути» та не нудьгувати, а вигідно для себе використати цей момент.
Аби наш читач не журився та не засмучувався, відділ обслуговування дошкільників та учнів 1 – 4 класів Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки радить негайно схопити до рук книжку.
![](https://www.library.kherson.ua/lw/wp-content/uploads/2020/03/36-і6-компаньйони-1.png)