Після вимушеної «карантинної перерви» діти нарешті змогли потрапити до своєї улюбленої книгозбірні. Оригінально, цікаво і захопливо в Херсонській обласній бібліотеці для дітей імені Дніпрової Чайки не лише «новачкам», але й тим, хто є її постійним користувачем.
![](https://www.library.kherson.ua/lw/wp-content/uploads/2020/06/колаж-2.jpg)
![](https://www.library.kherson.ua/lw/wp-content/uploads/2020/06/колаж-1.jpg)
Адже тут на вас чекають: новинки української та світової літератури, мовні клуби, настільні інтерактивні ігри, розваги у форматі 3D: ручки, принтер та “кінозал”!