Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки традиційно виступає партнером Великоднього конкурсу дитячого малюнка «Пасхальна радість», який організує вже кілька років поспіль відділ у справах сім’ї Херсонської єпархії. Основними завданнями конкурсу є духовне й моральне виховання дітей, формування естетичного смаку, а також активізація роботи дитячих недільних шкіл, позашкільних закладів естетичного виховання на підтримку дитячої творчості.
![Гришина Еліна. Пасхальний кошик](https://www.library.kherson.ua/lw/wp-content/uploads/2020/06/гришина-еліна-1.jpg)
В умовах карантину конкурс було переведено у формат онлайн – діти-учасники надсилали фото своїх робіт електронною поштою. Зараз, коли карантинні обмеження дещо послаблені, журі конкурсу зібралось у бібліотеці для обговорення своїх вражень та визначенні переможців творчого змагання.
![](https://www.library.kherson.ua/lw/wp-content/uploads/2020/06/zhuri-za-robotoiu.jpg)
Конкурс проводився серед дітей двох вікових категорій, 6-10 років та 11-15 років, у традиційних номінаціях «Пасхальна радість», «Моя сім’я», «Мій храм», а також у нових, доданих цьогоріч уперше – «Дитячі мрії» та «Поробки».