Чергова зустріч юних знавців мистецтва відбулася у відділі естетичного виховання Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки. І знайомилися вони з різними видами сувенірів, серед яких сьогодні популярними є сувеніри-тотеми.
Діти розповіли, які вони знають тотеми, що на них зображене, а бібліотекарка повідала, звідки вони до нас прийшли, із яких матеріалів їх виготовляють та що зображують.
![](https://www.library.kherson.ua/lw/wp-content/uploads/2020/07/2-1024x683.jpg)