Літня пора року надає дітям безліч вільного часу для енергійного відпочинку і розвитку. Це час ігор, розваг, свободи у виборі занять та активного читання. А літо з бібліотекою – найкраща можливість поринути у світ літератури, познайомитися з творчістю сучасних письменників, відкрити для себе нових героїв, пізнати нові світі.
Тож працівники Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки намагаються організувати яскраве й незабутнє дозвілля в книгозбірні для своїх відвідувачів. І в цьому мали змогу переконатися вихованці міського табору відпочину «Сонечко».
![](https://www.library.kherson.ua/lw/wp-content/uploads/2020/07/фото-1-1-1024x683.jpg)
![](https://www.library.kherson.ua/lw/wp-content/uploads/2020/07/фото-2-1-1024x683.jpg)