За що кожен з нас любить спекотне і дивно яскраве літо? – За його оптимізм, веселість, і звичайно ж, неймовірний позитив. Дехто радіє приємному спілкуванню з природою та активному відпочинку, дехто удосталь грає в комп’ютерні ігри, але, на щастя, є багато й таких, які досхочу читають книжки і навіть влітку не забувають дорогу до Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки.
Літературна “тусня” за творами сучасної української письменниці Марини Павленко зібрала сьогодні маленьких читайликів у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1 – 4 класів.
![](https://www.library.kherson.ua/lw/wp-content/uploads/2020/07/фото-4-1-1024x764.jpg)