І знову раді вас вітати на наших ЧИТОмандрах у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки. Сьогодні ми «завітали в гості» до дуже талановитої людини, для якої писати дитячі твори – це не тільки робота, а і задоволення. Ще у дитинстві вона почала складати фантастично-гумористично-таємничі історії та «лякачки», які розповідала під час тихої години у дитячому садку. Знайомтеся: сучасна дитяча письменниця Леся Воронина.
![](https://www.library.kherson.ua/lw/wp-content/uploads/2020/07/1-2-995x1024.jpg)
![](https://www.library.kherson.ua/lw/wp-content/uploads/2020/07/4-2-1024x683.jpg)