Світ, який нас оточує, прекрасний! Але іноді він може стати для людини – а для дитини особливо – небезпечним. Ризикована ситуація може трапитися з будь-ким на вулиці, в лісі, на річці і навіть удома. Саме тому, після тривалих канікул, група за інтересами для малюків «Читай-компанія мандрує» бібліотеки імені Дніпрової Чайки вирушила у наступну подорож до Країни Безпеки на чарівному потязі «Чух-Чух».
![](https://www.library.kherson.ua/lw/wp-content/uploads/2020/09/1-2-1024x795.jpg)
![](https://www.library.kherson.ua/lw/wp-content/uploads/2020/09/2-1-1024x713.jpg)