Про місто у якому живемо йшла мова з семикласниками гімназії № 16. Діти знають, що їхній навчальний заклад знаходиться в історичній частині міста, багата історія й вулиці, на якій розташована школа.
Бібліотекар відділу естетичного виховання Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки запропонувала учнями перевірити свої знання, позмагавшись в інтелектуальному турнірі «ГРАд Херсон».
![](https://www.library.kherson.ua/lw/wp-content/uploads/2020/09/1-7-1024x669.jpg)
![](https://www.library.kherson.ua/lw/wp-content/uploads/2020/09/5-3-1024x674.jpg)