У Херсонській обласній бібліотеці для дітей ім. Дніпрової Чайки у відділі естетичного виховання проходив клуб творчого самовираження «Мій Світ», темою якого були спогади про море.
На захід був запрошений кадет Херсонської державної морської академії Анатолій Чинчик. У форматі інтерв`ю Анатолій розповів про свій досвід в мореплавстві, чому саме він обрав таку професію, що необхідно знати аби стати моряком.
![](https://www.library.kherson.ua/lw/wp-content/uploads/2020/09/1-11-1024x683.jpg)
Людмила Волошина
22.09.2020 at 12:15 pm
Гарна назва і несподіваний контент, оскільки під впливом назви очікуєш спогадів на кшталт “Як я провів літо”, а насправді справжня профорієнтація з інтерактивом з в’язанням морських вузлів.