Недільного жовтневого дня пройшла зустріч бібліотечних волонтерів «Розумашки» в Херсонській обласній бібліотеці для дітей імені Дніпрової Чайки. Наші волонтери допомагають молодшим читачам оволодіти навичками спілкування, розширити коло друзів, «потоваришувати» із книгою. Головною метою заняття було – сформувати у молодших діток гуманне ставлення до живої природи, познайомити з рідкісними тваринами, виховувати любов та почуття відповідальності за «братів наших менших».
![](https://www.library.kherson.ua/lw/wp-content/uploads/2020/10/IMG_9894-1-1024x683.jpg)