27-28 жовтня працівники Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки взяли участь у дводенному Всеукраїнському науково-практичному семінарі «Сучасна дитяча книга і читання в епоху цифрової культури», організаторами якого виступили Міністерство культури та інформаційної політики України, Національна бібліотека України для дітей та Національна секція Міжнародної ради з дитячої книги (IBBY), – у найпопулярнішому цього року дистанційному zoom-форматі.
![](https://www.library.kherson.ua/lw/wp-content/uploads/2020/10/1-1024x576.png)
![](https://www.library.kherson.ua/lw/wp-content/uploads/2020/10/6-5.jpg)