В останні канікулярні дні у бібліотеці для дітей імені Дніпрової Чайки весело, тому що дружня компанія читачів грає у пізнавальну гру «Крок за кроком».
Справжнє протистояння знань та творчих вмінь між хлопчиками і дівчатками відбулося під час виконання завдань гри.
Діти потрапляють у світ мистецьких випробувань та пригод: показ пісні за допомогою міміки та жестів, розповідь про слово чи мистецький термін не називаючи його, виконання улюбленої пісні на певну тему.
![](https://www.library.kherson.ua/lw/wp-content/uploads/2020/10/1-11-1024x683.jpg)