Батьки маленьких читачів Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки недільного дня на засіданні «Школи батьків», яка проходила у відділі естетичного виховання, познайомилися з літературними новинками, які допоможуть їхнім дітям пізнавати світ прекрасного.
Бібліотекар розповіла, що знайомство з мистецтвом починається з раннього дитинства і триває протягом усього життя. І саме від умілого керівництва з боку дорослих залежить розвиток творчих здібностей маленької дитини. Найважливішою умовою при організації занять вдома є створення загальної атмосфери творчості, доброзичливості, свободи. Все це сприяє формуванню уяви, емоцій дитини, сприяє розвитку дрібної моторики, виховує творчу особистість.
![](https://www.library.kherson.ua/lw/wp-content/uploads/2020/10/IMG_0375-1-1024x683.jpg)