На жаль осінні канікули добігають до завершення, але цікаві заходи в Херсонській обласній бібліотеці для дітей ім. Дніпрової Чайки тривають. В четвер маленькі читайлики відправилися в майстерню художнього розпису, яка знаходилась в залі періодики. Бібліотекар познайомила дітей з журналами «Крилаті» та «Малятко», в яких можна прочитати про стилі українського художнього розпису: косивський, васильківський, яворівський і, звичайно – петриківський.
![](https://www.library.kherson.ua/lw/wp-content/uploads/2020/10/5-5-1024x704.jpg)