Останнім часом досить широко використовується проведення онлайн-уроків за допомогою онлайн-сервісів. Тому для кращого освоєння та вивчення веб-застосунків, призначених для створення інтерактивів, Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки проводить онлайн-тренінги з курсу «Основи медіаосвіти» для працівників бібліотек ЗЗСО м. Херсон. Попереднє заняття було присвячене використанню веб-застосунків, орієнтованих на створення віртуальних дощок або інтерактивних плакатів. Його результатом стали цікаві, оригінальні роботи учасників тренінгу з використання застосунку Padlet.
![](https://www.library.kherson.ua/lw/wp-content/uploads/2020/11/2-1.png)