Напередодні Дня Гідності та Свободи бібліотекар читальної зали та восьмикласники зі школи № 50 вшанували пам’ять учасників Помаранчевої Революції та Єврореволюції.
Школярі дізналися хронологію подій під час обох Майданів 2004 та 2013-14 років, про подробиці протистояння на Євромайдані, вшанували пам’ять загиблих героїв – Небесної сотні та бійців АТО, які віддали життя, щоб українці вільно жили в європейській державі.
![](https://www.library.kherson.ua/lw/wp-content/uploads/2020/11/4-5-1024x643.jpg)