Знайомство студентів 1-го курсу кафедри практичної психології Херсонського державного університету (завідувач кафедри Тавровецька Н.І.) з творчістю українського живописця ХІХ століття, уродженця с.Білозерка, Миколою Львовичем Скадовським відбулося в онлайн форматі. Бібліотекарі Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки розповіли про життєвий шлях видатного земляка, ознайомили з його полотнами та літературою із зазначеної теми.
![](https://www.library.kherson.ua/lw/wp-content/uploads/2020/11/Скадовський.jpg)