Темою другої мистецької онлайн-зустрічі бібліотекарів Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки зі студентами 1-го курсу кафедри практичної психології Херсонського державного університету стала «Сімейні портрети в живописі».
![](https://www.library.kherson.ua/lw/wp-content/uploads/2020/11/5-2-1024x757.jpg)
Темою другої мистецької онлайн-зустрічі бібліотекарів Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки зі студентами 1-го курсу кафедри практичної психології Херсонського державного університету стала «Сімейні портрети в живописі».
Ми працюємо для вас
з 9.00 до 17.00,
вихідний день - субота.
Остання п'ятниця місяця -
санітарний день.
Увага! Бібліотека тимчасово обслуговує користувачів дистанційно в умовах воєнного стану.