До Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки завітали іменинники – вихованці Херсонської спеціальної школи-інтернату для дітей з порушенням слуху, давні друзі книгозбірні. До неймовірної пригоди у Країну Див дітей запросила Аліса, героїня улюбленої казки англійського письменника Льюїса Керрола. Подорожуючи відділами бібліотеки (захід проходив у формі квесту), діти збирали поздоровлення.
![](https://www.library.kherson.ua/lw/wp-content/uploads/2020/12/01-12-2020_1-1024x683.jpg)