14 грудня відбулася ІІ сесія ХІ скликання Міського учнівського парламенту, яка пройшла дистанційно – з використання платформи Google Meet.
![](https://www.library.kherson.ua/lw/wp-content/uploads/2020/12/NaVi-1-1024x642.png)
Про роботу медіаклубу NaVi, який працює на базі Медіацентру бібліотеки імені Дніпрової Чайки, звітував президент клубу Ілля Сластін. У його виступі-презентації мова йшла про основні цілі та завдання клубу, про змістовну роботу юних журналістів, активістів медіаосвітнього руху з числа учасників шкільного учнівського самоврядування в І півріччі 2020/2021 н.р. Адже наш клуб – це не тільки осередок опанування медіаінформаційної грамотності, а ще й координатор просвітницьких активностей його учасників у закладах загальної середньої освіти міста Херсона.
Детальніше – у блозі клубу NaVi.