Щороку у грудні проводяться масові заходи із правового виховання. Для молодших школярів та учнів середньої ланки актуальні знання про права дітей, тоді як для старшокласників цікавіші і важливіші поглиблені знання з різних правових аспектів.
Тому протягом тижня на базі читальної зали книгозбірні відбулися дві онлайн-зустрічі зі школярами із навчальних закладів № 30 і № 50 у програмі Zoom.
![](https://www.library.kherson.ua/lw/wp-content/uploads/2020/12/IMG_1648-1-1024x683.jpg)
#запідтримкиУКФ