Вдалий старт! Саме з таким гаслом розпочався новий навчальний рік у школі медіаграмотності для працівників бібліотек закладів загальної середньої освіти м. Херсон. Новий рік, нові проєкти, нові починання. Завдання, над яким спільно працюємо – не просто бібліотечні уроки, а онлайн уроки з використанням веб-застосунків та онлайн-сервісів. Ще одна можливість розвитку медіаграмотності та критичного мислення в шкільній бібліотеці.
![](https://www.library.kherson.ua/lw/wp-content/uploads/2021/01/1-1.png)