Минулий тиждень виявився продуктивним для усіх трьох груп, які вивчають німецьку мову у нашій бібліотеці. Робота у застосунку ZOOM теж може приносити задоволення, якщо ти займаєшся улюбленою справою.
Наша малеча жваво почала роботу над новою темою «Зима», де нам як завжди допомагають відео-ресурси та вправи на закріплення лексичного матеріалу.
![](https://www.library.kherson.ua/lw/wp-content/uploads/2021/01/2-1024x543.jpg)
Учасники клубу «Давайте вчити німецьку разом» вибрали для читання детективну розповідь “Verfolgungen in Muenchen” і вже встигли познайомитися з головними героями та сюжетом.
![](https://www.library.kherson.ua/lw/wp-content/uploads/2021/01/3-1-1024x546.jpg)