Вогонь – давній друг людини, з його допомогою здійснюється багато корисних справ. Але трапляється, що з вірного друга він може перетворитися в нещадного ворога і знищити в лічені хвилини те, що створювалося довгими роками наполегливої праці. Та щоб цього не сталося, треба бути дуже обережними і дотримуватися певних правил пожежної безпеки.
Саме на цю актуальну тему для вихованців ясла-садочка № 21 було проведено інтелектуальний бліц-турнір «Хай дитина знає кожна – жартувати з вогнем не можна».
![](https://www.library.kherson.ua/lw/wp-content/uploads/2021/02/1-7-1024x768.jpg)