Світ книг та казок завжди загадковий, адже лише читання може перенести до чарівних країн, в яких чекатиме безліч пригод і несподіванок.
На черговому засіданні клубу «Читай-компанія мандрує» у молодшому відділі Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки маленькі читачі здійснили мандрівку до чудової країни Читалії. Прогулюючись її стежками вони зустрілися з її Величністю українською казкою.
![](https://www.library.kherson.ua/lw/wp-content/uploads/2021/02/4-1-1024x768.jpg)