В останній день зими у Херсонській обласній бібліотеці для дітей імені Дніпрової Чайки було по-весняному тепло від посмішок маленьких “бібліомаляток”.
У відділі для дошкільників та учнів 1-4 класів маленькі розумнички мандрували рідним містом та знайомилися з поняттям, що таке адреса.
Під час веселої фізкультхвилинки не тільки потанцювали, але й “підняли” настрій та зняли фізичне напруження. В кінці заняття у молодшому відділі кожна дитина за допомогою аплікації створила свій чарівний будиночок.
![](https://www.library.kherson.ua/lw/wp-content/uploads/2021/03/1.jpg)