Чим нас приваблює мистецтво? Яскравими фарбами чи милозвучністю мелодій? Чіткими лініями малюнку чи характерними образами героїв? Кожен із нас має своє уявлення про мистецтво та свої секрети у розкритті сюжетів зображених на картинах.
Учні 8-А класу Херсонської спеціалізованої школи № 57 з поглибленим вивченням іноземних мов разом з бібліотекарями Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки спробували розкрити таємницю «танцюючих» картин видатних майстрів імпресіонізму – Едгара Дега, Огюста Ренуара та Анрі Тулуз-Лотрека.
![](https://www.library.kherson.ua/lw/wp-content/uploads/2021/03/1-4.jpg)