9 березня минула 207-а річниця від його дня народження, а 10 березня – 160-ті роковини смерті. Ці дві дати – світла і трагічна – в уяві кожного українця переплітаються у вінок щемної любові до нашого духовного батька, людини-велета, котра все життя поклала на вівтар служіння своєму народові, його захисту й возвеличення.
Згадати Шевченка та його нелегкий шлях зібралися сьогодні у Херсонській бібліотеці для дітей імені Дніпрової Чайки учні 2 класів школи № 25. На них чекало декілька локацій, які вони відвідали протягом літературного вернісажу.
![](https://www.library.kherson.ua/lw/wp-content/uploads/2021/03/головна-3-1024x683.jpg)