Стрімкий розвиток науково-технічного прогресу та умови сучасного життя вимагають від усіх нас уміння самостійно здобувати знання та знаходити додаткову інформацію. Для сучасної людини найактуальнішим джерелом знань є Інтернет, а як же книга і читання? З таким запитанням до учнів перших класів спеціалізованої школи №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов звернулися працівники молодшого відділу Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки, намагаючись переконати кожного в необхідності уміння користуватися книгою.
![](https://www.library.kherson.ua/lw/wp-content/uploads/2021/03/1-14-1024x763.jpg)