Життя в онлайні – невід’ємна складова сьогодення. Ми працюємо, навчаємося та спілкуємося онлайн. Дитяча бібліотека завжди крокує в ногу з часом, і якщо наш читач зараз в Інтернеті, то і ми там разом з ним. Розповідаємо та показуємо книжкові новинки, проводимо конкурси, квести та зустрічі з письменниками. А як це зробити весело, незвичайно й насамперед інтерактивно – обговорювали на сьогоднішній zoom-зустрічі в Школі медіаграмотності Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки разом зі шкільними бібліотекарями закладів загальної середньої освіти м.Херсона.
![](https://www.library.kherson.ua/lw/wp-content/uploads/2021/03/1-1-1024x682.png)