Сьогодні в Херсонській обласній бібліотеці для дітей імені Дніпрової Чайки в рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання проходив День краєзнавства. Читачі бібліотеки стали учасниками гонки за скарбами «Під скіфським сонцем», під час якої познайомилися з видатними постатями, унікальними архітектурними об’єктами, звичаями та традиціями різноманітних етнічних груп, які проживали на території Херсонської області упродовж століть.
![](https://www.library.kherson.ua/lw/wp-content/uploads/2021/03/8-2.jpg)