У відділі естетичного виховання Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки юні поціновувачі мистецтва зібралися на творчу зустріч. Учасники заходу здійснили подорож у часі та просторі культурними стежинками краю. У нагоді став буклет «Знай наших з бібліотекою онлайн!», виданий бібліотекою ім. Дніпрової Чайки за сприяння Українського культурного фонду.
Діти познайомилися з його складовими, до комплекту якого входять розкладки за темами: родинного читання, про рекордсменів бібліотеки, бібліоквест з цікавими завданнями та випробуваннями, висловами письменників про читання та бібліотеку, зіркові імена в літературі та мистецтві.
![](https://www.library.kherson.ua/lw/wp-content/uploads/2021/04/IMG_6010-1-1024x625.jpg)