19-22 квітня відбулось проблемно-цільове навчання для завідувачів відділів обслуговування дітей дошкільного та молодшого шкільного віку за модулем “Інноваційні зміни в дитячих бібліотеках”, організоване в онлайновому форматі Національною бібліотекою України для дітей спільно з Центром неперервної культурно-мистецької освіти Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.
![](https://www.library.kherson.ua/lw/wp-content/uploads/2021/04/1-2.png)
Участь у навчанні беруть і фахівці бібліотеки імені Дніпрової Чайки.