За пригодами та новими враженнями завітали учні школи № 15 м. Херсон до Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки, щоб разом з бібліотекарями сектору періодичних видань відправитись у пошукову експедицію степами Херсонщини. А завдання у них було особливого призначення – знайти сліди козаків у рідному краї.
В ході експедиції діти з’ясували, які події передували заснуванню на Херсонщині двох січей – Кам’янської та Олешківської, дізналися подробиці заселення селищ: Велика Лепетиха, Білозерка, Гола Пристань.
![](https://www.library.kherson.ua/lw/wp-content/uploads/2021/05/2-4.jpg)