Традиційно у травні та червні студенти факультету психології, історії та соціології спеціальності “Психологія” Херсонського державного університету разом зі своїм викладачем Мойсеєнко Вікторією Василівною відвідують практичні заходи, що проходять у нашій бібліотеці. Цього року ми не змінили традиціям та провели літературний квіз “Аналіз невербального мовлення та вербальних діалогів за мотивами фільму та новели «Сонячна алея» Томаса Бруссіга” і мистецьку годину «Сімейний портрет».
![](https://www.library.kherson.ua/lw/wp-content/uploads/2021/06/5-2-1024x725.jpg)