Цьогоріч в Україні 28 червня відзначатимуть ювілейну 25 річницю ухвалення Конституції України. Працівники читальної зали Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки з цієї нагоди підготували для своїх читачів правову медіагру «Я і Конституція».
Діти здійснили екскурс в минуле, під час якого довідалися про зводи законів давнього світу, а також цікаві факти сучасності: наприклад, про державу із найдавнішою Конституцією, про країни із найбільшою і найменшою за обсягом Конституціями тощо.
![](https://www.library.kherson.ua/lw/wp-content/uploads/2021/06/1-9-884x1024.jpg)