Ви коли-небудь мандрували за веселкою? «Хіба це можливо?» – спитаєте ви. «Так!» – відповімо ми впевнено, адже 6 серпня вихованці літнього табору «Юнга» разом з бібліотекарями подорожували за всіма кольорами райдуги!
![](https://www.library.kherson.ua/lw/wp-content/uploads/2021/08/Колесо-фортуни-МЛ-1024x576.jpg)
Ви коли-небудь мандрували за веселкою? «Хіба це можливо?» – спитаєте ви. «Так!» – відповімо ми впевнено, адже 6 серпня вихованці літнього табору «Юнга» разом з бібліотекарями подорожували за всіма кольорами райдуги!
Ми працюємо для вас
з 9.00 до 17.00,
вихідний день - субота.
Остання п'ятниця місяця -
санітарний день.
Увага! Бібліотека тимчасово обслуговує користувачів дистанційно в умовах воєнного стану.