Ось і пролетіло літо, а у відділі естетичного виховання в Херсонській обласній бібліотеці для дітей імені Дніпрової Чайки воно було наповнене яскравими фарбами та емоціями, цікавими зустрічами, неймовірними майстер-класами та дивовижними подорожами в світ мистецтва.
Бібліотекарі відділу запропонували дітям повернутися на початок канікул та згадати найяскравіші моменти з літа 2021. Вони з цікавістю поринали у спогади та згадували заходи на яких побували, а також дуже швидко вгадували себе та своїх друзів по фото.
![](https://www.library.kherson.ua/lw/wp-content/uploads/2021/08/1-3-1024x665.jpg)