Літо пролетіло як одна мить. І ось знову настала шкільна пора. Переступивши поріг навчального закладу дитина знов відчуває себе частинкою великої шкільної, дружньої родини, де всі разом не тільки вчаться та бігають на перервах, а ще й весело проводять дозвілля.
В останні дні першого тижня нового навчального року молодший відділ Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки перетворився на святкову площу, де учні 3 – х класів загальноосвітньої школи №53 урочисто святкували та вітали з Днем народження своїх однолітків – літніх іменинників.
![](https://www.library.kherson.ua/lw/wp-content/uploads/2021/09/1-3-1024x602.jpg)