День народження найочікуваніше свято, як для дорослих, так і для дітей.
Учні 4-В класу гімназії №20 точно знають, що завітавши до Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки, обов’язково буде цікаво, активно, а головне дуже весело.
Сьогодні на маленьких читачів чекали герої з найвідоміших мультиків Крош та Міккі Маус, що підготували для дітей захоплюючий квест з найкрутішими завданнями відділами книгозбірні.
![](https://www.library.kherson.ua/lw/wp-content/uploads/2021/09/1-9.jpg)