До Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки на Відкритий урок читання завітали учні гімназїї №6. Рецептом свого успіху із старшокласниками поділилась Оксана Досенко – начальник відділу міжнародного співробітництва департаменту економіки та інвестицій Херсонської міської ради.
Захід відбувався у формі інтерактивного інтерв’ю. Тож кожний гімназист мав можливість поставити запитання гості.
![](https://www.library.kherson.ua/lw/wp-content/uploads/2021/10/IMG_2808-1-1024x702.jpg)