Цього тижня класна година у спеціалізованій школі №30 була присвячена краєзнавчий тематиці. Працівники відділу Інтернет-послуг Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки провели захід “Моє місто: історія, культура, люди” на онлайн платформі ZOOM, розповівши учням 5-Г класу історію будівництва м. Херсон, познайомили із видатними херсонцями – спортсменами, письменниками і співаками.
![](https://www.library.kherson.ua/lw/wp-content/uploads/2021/11/изображение_viber_2021-11-10_14-28-46-872-1024x769.jpg)